Ocean Star które pasuje do szuflady z bambusa nóż organizer B00FMPQWD2

Ocean Star które pasuje do szuflady z bambusa nóż organizer B00FMPQWD2
Ocean Star które pasuje do szuflady z bambusa nóż organizer B00FMPQWD2 Ocean Star które pasuje do szuflady z bambusa nóż organizer B00FMPQWD2 Ocean Star które pasuje do szuflady z bambusa nóż organizer B00FMPQWD2 Ocean Star które pasuje do szuflady z bambusa nóż organizer B00FMPQWD2
Kod produktu: B00FMPQWD2
Dostępność: W magazynie
Cena: zł224.92 zł46.23
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

 • Mieści do 11 noży

 • Łatwy do usunięcia i przechowywanie noży

 • organizuje wszystkie swoje noże i utrzymuje się zawsze w zasięgu ręki

 • Łatwy dostęp do wszystkich Twoich noży

 • Space uzupełnia w celu countertop

 • Opis produktu

  Zachowaj wszystkie swoje noże przechowywane w uporządkowany sposób, ostre i są natychmiast gotowe do użycia [], dzięki któremu Ocean Star Bamboo nóż organizer. Wykonana z 100% wytrzymałej z bambusa, elegancki organizer na nóż jest nie tylko wytrzymały, ale również zapobiega, że swoje noże przed przystąpieniem do spowodowanych np. uratować lub nudne. Utrzymuje się do 11 noży. Nowoczesne wzornictwo i unikatowe, falowane wzornictwo służy jako ścianka działowa, które pasuje do noży i łatwe do przechowywania i z powrotem usunąć. Ocean Star Bamboo nóż do utrzymywania porządku zostanie kompliment Twoja kuchnia lub powierzchnia robocza szufladą i jest również idealny prezent i akcesoriów kuchennych przeznaczony do nowoczesnego stylu życia.

  Produktbeschreibung

  Halten Sie alle Ihre Messer organisiert, scharf und einsatzbereit, mit dem Oceanstar Bambus-Messer-Organizer. Hergestellt aus 100% starkem Bambus, der elegante Messer-Organizer ist nicht nur strapazierfähig, sondern verhindert auch Beschädigungen oder Stumpf Ihrer Messer. Es kann bis zu elf Messer halten. Das moderne und einzigartige wellenförmige Design dient als Trennwand für die Messer und ist leicht zu verstauen und zu entfernen. Der Oceanstar Bambus-Messerorganizer ergänzt Ihre Küchenarbeitsplatte oder Schublade und ist auch ein ideales Geschenk und Küchenzubehör für den modernen Lebensstil.

  Ocean Star które pasuje do szuflady z bambusa nóż organizer B00FMPQWD2

Sklep na bazie natematprawa.pl © 2020