LEKOCH Sztućce do sałaty Eco Bambus 2-częściowy zestaw sztućce do serwowania dł. 30 cm B07JHFZTM9

LEKOCH Sztućce do sałaty Eco Bambus 2-częściowy zestaw sztućce do serwowania dł. 30 cm B07JHFZTM9
LEKOCH Sztućce do sałaty Eco Bambus 2-częściowy zestaw sztućce do serwowania dł. 30 cm B07JHFZTM9 LEKOCH Sztućce do sałaty Eco Bambus 2-częściowy zestaw sztućce do serwowania dł. 30 cm B07JHFZTM9 LEKOCH Sztućce do sałaty Eco Bambus 2-częściowy zestaw sztućce do serwowania dł. 30 cm B07JHFZTM9 LEKOCH Sztućce do sałaty Eco Bambus 2-częściowy zestaw sztućce do serwowania dł. 30 cm B07JHFZTM9 LEKOCH Sztućce do sałaty Eco Bambus 2-częściowy zestaw sztućce do serwowania dł. 30 cm B07JHFZTM9
Kod produktu: B07JHFZTM9
Dostępność: W magazynie
Cena: zł219.37 zł36.93
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

  • Nadaje się do kontaktu z żywnością i jest przyjazny dla środowiska: Wyprodukowany z wysokiej zawartości surowców odnawialnych, takich jak włókna bambusowe, skrobia kukurydziana, włókna drzewne, żywica melaminowa i nie zawiera BPA, dopuszczony do kontaktu z żywnością przez LFGB i FDA

  • Dania w stylu: Nadaj swojemu jedzeniu za pomocą naszego zestawu naczyń bambusowych nieco uroku. Wzór Fresh Bamboo wygląda, matowa powierzchnia, otrzymają Państwo zestaw dla siebie i inny jako prezent dla kogoś o gustu wyjątkowego.

  • Praktyczność: Ten zestaw naczyń bambusowych obejmuje talerze, talerze sałatkowe, zupę/miski na musli i kubki, które nadają się zarówno do użytku w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Nadaje się również idealnie na kemping lub do zastosowania w pojazdach kempingowych i przyczepach.

  • Nadaje się do mycia w zmywarce: do 70°C (nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej lub piekarnika), nadaje się do wielokrotnego użytku, nadaje się do kontaktu z żywnością. Uzupełniliśmy łatwość serwisowania o konstrukcję wolną od BPA, dzięki czemu Ty i Twoja rodzina są znacznie bezpieczniejsze podczas jedzenia.

  • Gwarancja: W rzadkim przypadku, gdy masz problem lub skargę. W przypadku pytań lub problemów z produktem prosimy o kontakt z nami, a my dołożymy wszelkich starań, aby coś było odpowiednie.

  • LEKOCH Sztućce do sałaty Eco Bambus 2-częściowy zestaw sztućce do serwowania dł. 30 cm B07JHFZTM9

Sklep na bazie natematprawa.pl © 2020